FINAŁ TRÓJEK Z UDZIAŁEM NASZYCH!
Mamy kolejny finał Wlkp
Dziś w półfinale Wielkopolski walczyły dziewczyny trenerki Doroty - czyli Nasze „Trójeczki”
Mamy kapitalne wieści 2 z 4 zespołów, które wystartowały w tym sezonie w rozgrywkach Kinder Plus sport awansowały do finału wielkopolski
Choć to nie był łatwy dzień wczesna pobudka daleki wyjazd i warunki delikatnie mówiąc ciężkie nie przeszkodziły dziewczynom i trenerce pokazać efekty swojej pracy w tym sezonie.
1 miejsce i awans do finału - Nina Hoffman, Oliwia Kaźmierczak, Hanna Szymaniak, Maja Szymkowiak, Zuzanna Ptak
3 miejsce i awans do finału - Alicja Galas, Nikola Krych, Zuzanna Piasek, Anna Vovk, Nadia Węcławek
Trzeci zespół w składzie Amelia Krygier, Basia Piątek, Amelia Skrzypczak, Aleksandra Szymkowiak, kapitalnie się zaprezentował i wszedł do pierwszej 8
Ogromne brawa dla 4 drużyny Amelia Skrzypczak, Olivia Pernak, Janka Wienke dziś pokazały jak duży progres zrobiły od września nie wiele zabrakło do awansu do najlepszej 8.
To nie koniec sezonu nie zwalniamy, pracujemy dalej
Brawo Dziewczyny brawo Trenerko brawo UKS
