Zakończenie sezonu młodziczek
Emocje jeszcze nie opadły i czujemy, że zostaną z nami jeszcze na długo. Niestety, kończymy naszą przygodę na etapie półfinału Mistrzostw Polski Młodziczek.
Wiemy, ile pracy, serca i zaangażowania włożyliśmy w ten sezon. To był dla nas niezwykle cenny czas – pełen nauki, doświadczeń i sportowych wyzwań.
Dziękujemy wszystkim kibicom za doping, ciepłe słowa i gratulacje. Ogromne podziękowania kierujemy także do tych, którzy byli z nami na miejscu – Wasze wsparcie było nieocenione
Grupa była bardzo wymagająca, a poziom naprawdę wysoki. Walczyliśmy do ostatniego tchu i pokazaliśmy kawał dobrej siatkówki

