Logo Uczniowskiego Klubu Sportowego Szamotulanin

Turniej rodziny Aktywni Lokalnie!

Aktywni Lokalnie  
23 listopada w hali SZAMOTULANKA odbył się drugi turniej rodzinny - tym razem rywalizowaliśmy na hali   
W turnieju rywalizowało 26 zespołów będące członkami rodziny  
Nagrodziliśmy najlepsze pary, ale również najmłodszego i najstarszego uczestnika  . Przyznaliśmy również nagrodę specjalną FAIR PLAY   
1 miejsce w turnieju zajęła para Gierczyński Łukasz i Gierczyński Filip  
GRATULUJEMY  
Najważniejszym aspektem turnieju było wspólne spędzenie rodzinnie wolnego czasu i dobra zabawa, a to udało się w 100%   
Gratulujemy wszystkim uczestnikom  
I nieśmiało dopytujemy…
Czy tego typu turnieje mamy organizować również w przyszłym roku    
Turniej organizowany był ze środków Fundacja Orły Sportu, których dysponentem było Ministerstwo Sportu i Turystyki, a przyznano je w ramach programu Aktywni Lokalnie.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności