Logo Uczniowskiego Klubu Sportowego Szamotulanin

Kadetki po sprawdzianie w bydgoszczy!

Dobry sparing naszych kadetek z Pałacem  
W dniu dzisiejszym nasze młode siatkarki udały się do Bydgoszczy na mecz kontrolny z miejscowym Pałacem. Rozegraliśmy 9 krótkich setów do 15 pkt. tak właśnie umówili się trenerzy obu zespołów. Wygraliśmy 7-2 w setach ale warto podkreślić to nie wynik ,a możliwość sprawdzenia dziewcząt po obozie przygotowawczym był dla nas kluczowy bo w Pniewach łatwo nie było     
Bardzo dziękujemy   trenerowi Rafał Gasior i całemu zespołowi za możliwość fajnego grania

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności