Logo Uczniowskiego Klubu Sportowego Szamotulanin

Gry kontrolne młodziczek!

Kontrolne granie Młodziczek  
Nasz zespół udał się do zaprzyjaźnionego Kożuchowa , gdzie odbywał się Ogólnopolski Turniej Młodziczek o Puchar Dyrektora SP 1 w Kożuchowie.
Zespoły, które brały udział :
-UKS SG Kożuchów  
-Zenit Wrocław  
-SGS Goleniów  
-Wataha Lubin 
-Volley Poznań  
Nasze młodziczki po zaciętej walce wygrały cały turniej i wracają do domu ze ZŁOTEM    , z nowym doświadczeniem i uśmiechem na ustach  
Dużo grania, emocji i wniosków do pracy przed finałami MW.
MVP zespołu : Czura Maja 
MVP całego turnieju : Dombrowska Hanna  
Jesteśmy dumni za walkę i dziękujemy za emocje !  
Podziękowania składamy również na ręce naszych rodziców i dziadków, którzy jak zwykle byli i nas wspierali  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności