Logo Uczniowskiego Klubu Sportowego Szamotulanin

Brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski dla naszych Młodziczek  

Brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski dla naszych Młodziczek  
Nasze dziewczyny grały cały weekend w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Gostyniu i po walce z przeciwnikiem i samym sobą wróciły z BRĄZOWYM krążkiem    
Wielkie brawa dla dziewczyn , trenerów oraz wiernych kibiców ! 
Mamy awans i ruszamy w Polskę    
Najlepszą przyjmującą turnieju została   Antonina Kurowska  
Już za 2 tygodnie widzimy się na 1/8 MP w Policach.
Dziękujemy za wsparcie, wiarę i doping a dziewczynom za dawkę dużych emocji  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności