Logo Uczniowskiego Klubu Sportowego Szamotulanin

BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - ZSMS Poznań - relacja

3 PUNKTY ZOSTAJĄ W SZAMOTUŁACH  
Wczoraj nasze dziewczyny wygrały 4 kolejkę 2 ligi kobiet z zespołem ZSMS Poznań  
Dzięki wygranej 3:0 utrzymujemy się na pozycji lidera z 12 punktami na koncie  
Teraz czeka nas krótka przerwa od ligi, kolejny mecz dopiero 16.11.2024 z Bydgoszczą
MVP spotkania: NATALIA KUREK  

Komentarz Natalii:

Cieszą nas kolejne 3 punkty i powrót na fotel lidera. Zaprezentowałyśmy swoją dobra grę która czasami falowała, przez co końcówki pierwszego i drugiego seta były wyrównane. Wiedziałyśmy że dziewczyny z Poznania przyjadą walczyć o pierwsze punkty w tabeli, nie zaskoczyły nas swoją determinacją w obronie i konsekwencja na zagrywce. Trener ostrzegał nas przed tym, więc na dłuższych akcja starałyśmy się grać cierpliwie, co przyniosło efekty i dało nam wygraną.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności